O NAS

FORM AT WOOD

FORM AT WOOD to zespół ludzi tworzących innowacyjne produkty z drewna. Od lat z entuzjazmem podchodzimy do wielu sposobów pracy z tym ciepłym i ponadczasowym materiałem, który zawsze będzie bliski naszym sercom. Produkty FORM AT WOOD charakteryzują się nowoczesnym designem i są stworzone, aby pobudzić zmysły i ocieplić wnętrza, w których są najlepiej dopasowane i zainstalowane. Łączymy wykorzystanie nowoczesnych technologii z tradycyjnym rzemiosłem, aby dostarczać produkty stworzone z myślą o naszych czasach i dobrym samopoczuciu. Nasze produkty tworzone są przez ludzi dla ludzi…

TO WSZYSTKO ROBIMY Z MYŚLĄ O TOBIE, PRZEKONAJ SIĘ SAM…

ZOBACZ VIDEO

Panele FORM AT WOOD są dla tych, którzy chcą stworzyć charakterystyczną, elegancką estetykę w swoim wnętrzu, a co najważniejsze, są stworzone by je dotykać.

 

DESIGNED TO TOUCH

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

 

Naszym celem jest tworzenie piękna z dbałością o środowisko naturalne – cenimy każdy kawałek przetwarzanego drewna. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów pochodzących ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Nasza produkcja odbywa się w zrównoważony sposób w trosce o to, aby produkt był ekologiczny.

DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ – CZEMU I JAK TO ROBIMY

 

Tworzymy dla Was produkty z największą dbałością o każdy detal. Selekcjonujemy materiał na wielu etapach produkcji aby wyeliminować wszelkie niedoskonałości. Używamy najlepszej jakości powłok wykańczających, które nakładamy i polerujemy ręcznie po to abyście mogli cieszyć się najwyższej jakości produktem, w który wkładamy całe nasze serce.

A RESZTĘ ZOSTAWIAMY WAM…

 

W naturze nic nie jest płaskie. Tworząc nowe kolekcje staramy się dać Wam; jak najwięcej możliwości aranżacyjnych, różnorodność wzorów i kolorów, które będą odpowiadały Waszym indywidualnym wymaganiom i potrzebom. Nasze kolekcje paneli opierają się na klasycznych równobocznych kształtach, z których można układać różne kompozycje ścian. Niezależnie od tego, który projekt wybierzecie, Wasza ściana zmieni się w stale zmieniające się naturalne tło, które nigdy Wam się nie znudzi.

POZNAJMY SIĘ

KAMIL SCHYNOL
CEO of FORM AT WOOD

(język niemiecki)
Połącz się z Kamilem na Linkedin
Skontaktuj się z Kamilem:
k.schynol@formatwood.com

MATEUSZ HALEK
CO-FOUNDER of FORM AT WOOD

(język angielski)
Połacz się z Mateuszem na Linkedin
Skontaktuj się z Mateuszem:
m.halek@formatwood.com

MICHAŁ KLUCZKA
SALES MANAGER of FORM AT WOOD

(język angielski)
Połącz się z Michałem na Linkedin
Skontaktuj się z Michałem:
m.kluczka@formatwood.com